Bądź na bieżąco

Pani adw. Justyna jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentna i rzetelna. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do klienta. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nikogo nie ocenia... Bardzo angażuje się w prowadzone sprawy! Jestem bardzo zadowolony z usług Pani adwokat, kilka spraw wygranych/oddalonych np. z Ultimo. Polecam wszystkim, którzy potrzebują realnej pomocy.

Marcin Ś.

Pani Mecenas to adwokat z prawdziwego zdarzenia. Nie wierzyłam że można tak skutecznie walczyć w sądzie z krukiem i ultimo a Pani Mecenas uratowała mnie trzykrotnie przed wydaniem nakazu i komornikiem. Polecam tą panią mecenas wszystkim mającym problemy z lichwiarzami typu kruk czy ultimu

Barbara S.

Gorąco polecam Kancelarię Adwokacką Justyna.Kozioł. Panią Mecenas cechuje pełny profesjonalizm,bardzo ciepły,empatyczny stosunek do klienta,duża skuteczność,ogromną dbałość o jakość pism procesowych-w sumie bardzo wysoki poziom usług prawniczych, Bardzo dziękuję za zaangażowanie i okazaną pomoc

Andrzej Smoczynski

Podziękowania

Chciałem podziękować Pani adw. Justynie za okazane wsparcie i pomoc w moim zawiłym oddłużaniu. Wygrane sprawy dają wiarę na wyjście z długów., że można,... że ktoś jest ze Mną ktoś doświadczony. Dziękuję że mogę zawsze liczyć na Kancelarię Adwokacką zajmującą się moimi sprawami. Nie wierzyłem, że można wygrać, zwróciłem się do Pani Justyny, bo i tak nie miałem innego wyjścia. Ale teraz wiem, że była to najlepsza decyzja, pokazują to dwa wyroki oddalające. Jeszcze długa droga, ale świadomość, że nie jestem sam jest budująca, daje to psychiczne wytchnienie. Dziękuję i polecam wszystkim którzy nie mają już siły, Pani Justyna da Wam siłę, aby uwierzyć. Raz jeszcze dziękuję za pomoc, za zaangażowanie.

Marcin

Napisz opinie



    Administratorem danych osobowych jest Adwokat Justyna Kozioł prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Justyna Kozioł adres: ul. Bzów 7A, 40-410 Katowice, NIP 253 019 11 15, numer telefonu (+48)791 844 288, adres e-mail kancelaria@adwokat-justynakoziol.pl Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane pytanie, realizacji usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdują się w zasadzie bezpieczeństwa i polityce prywatności oraz klauzuli informacyjnej (RODO)